Zakładałem inwestycje dlugoterminową kupno od 19 - , dywidenda .ALE
To nie jest spóla wig -COVID.
Jesli faktycznie kurs trzymany pod zakupy Zarzadu t/z ze tu jest większy wałek niż na COVIDACH.W to nie bardzo wierze , bo jesli Zarządowi o to chodzi to tak jakby mieli zamiar sie ewakuować z firmy.
W co jest gra ? Ile spólek ma gorsze wyniki i rośnie ?KPINA
Może jakiś komentarz przed konferencją ?