Tak jak mówisz - czas spekulacji i okres nauki dla giełdowych nowicjuszy. Trochę jeszcze czasu minie by rynek zaczął reagować racjonalnie. Unimot po bardzo dobrym raporcie spada, INC leci na łeb w dniu debiutu GenXone, ludzie sprzedają Mercatora na kilka sesji przed rekordowymi wynikami... Może rzeczywiście to nie czas na racjonalne wybory i analizy wskaźnikowe.