Zarząd skupował akcje (sprawdźcie komunikaty) a jutro po konferencji będzie 50 zł lub lepiej (po co ta konferencja jeśli się nie ma czym chwalić to się konferencji nie organizuje tylko puszcza jakiś komunikat a jak jest się czym pochwalić to aż miło posuszyć ząbki do kamer