Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,93 zł , zmiana od tamtej pory: -85,40%

Noble Funds TFI oraz ALTUS TFI w składzie akcjonariatu AWBUD S.A.

Zgłoś do moderatora
Szanowni Państwo

W wyniku transakcji pakietowych na akcjach spółki uległa zmianie struktura akcjonariatu AWBUD S.A. Fundusze inwestycyjne zarządzanie przez Noble Funds TFI oraz ALTUS TFI przekroczyły próg 5% ogólnej liczby głosów w AWBUD S.A. Więcej informacji w raporcie bieżącym nr 33/2016 (http://www.awbud.pl/img_in/raporty-finansowe-biezace/33-2016_zawiadomienie_o_przekroczeniu_progu_5_procent_fundusze.pdf) oraz raporcie bieżącym nr 36/2016 (http://www.awbud.pl/img_in/raporty-finansowe-biezace/36-2016_zawiadomienie_o_przekroczeniu_progu_5_procent_altus.pdf).

Pozdrawiamy,
Zespół Relacji Inwestorskich
AWBUD S.A.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AWBUD -4,00% 0,72 2020-03-27 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.