nie będzie żadnego koncernu PV, buahahahahahahahah
linkbyła jedynie esbecka kombinacja na nakarmienie leszcza bezwartościowym papierem. Nawet Rubikoń się przestraszył tej lipy i nie chce jej kontynuować.
CYC PV bez wartości... Co zresztą jest wiadome od dawna.
Jak pisałem wcześniej, po krótkim leasingu, CYC PV wraca do macierzy, a piniondz ląduje w esbeckich karmanach.
Jutro PKC.
Flip i Flap znów popadną w płacz i rozpacz...