Coś mi się wydaje ,że TESGAS spada coraz niżej i niżej ,a według twoich słów to powinien już 10 zł kosztować.
Kurs leci na pysk ,a ty piszesz ,że JEST OK
https://www.bankier.pl/forum/temat_jest-ok,37581175.htmlA może Biomass ,gdzie przy 95 groszach pisałeś ,że za 5-7 sesji ludzie będą ci myć stopy z zachwytu. HYYYYMMM kurs jest 22% niżej i mam nadzieję ,że sam je umyłeś ze wstydu.
https://www.bankier.pl/forum/temat_5-7-sesji,36705805.html
TEEEE YNFESTOR skończ ,wstydu oszczędź