widzisz kmieciu małorolny batożony fryco-esbeckim biczem... ja od początku roku zarobiłem na parkiecie nieco ponad 1 mln przed opodatkowaniem. I nie robię z tego wielkiego halo.
Natomiast redakcja Forbesa przysyła swój periodyk gratis do siedziby moich spółek dumna, że może to robić.
Taka różnica.