Przecież wyraźnie widać po zachowaniu kursu, że rynek nie kupuje tych dronów! To nie przypadek bo ta firma ma określona "renomę"! Wcale nie zdziwiłbym się jakby pod koniec roku ze spółki poszło info, że niestety testy dronów nie wypadły korzystnie w związku z tym nie kontynuujemy działalności!