No to dawaj wezmę trochę po 0,11 PLN, teraz od was cwaniaczków nie ma co brać po 0,19 pln, bo to są akcje kupione po 0,16-0,18 pln. Po 0,11 pln wezmę grubo i długo tych akcji nie zobaczycie, a po 0,01 PLN biorę za wszystko nawet żonę zastawię w lombardzie, a wy możecie szczekać na forum do usranej śmierci a ja się będę śmiał z takich burków.