Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  116,00 zł , zmiana od tamtej pory: -1,72%

Niezarejestrowane akcje orbis

Zgłoś do moderatora
Posiadam dokument wydany przez pracodawcę hotel Victoria w warszawie zaświadczający że jako pracownik hotelu jestem posiadaczem jego akcji pracowniczych
Akcji nigdzie dotychczas nie rejestrowałem
Jaka jest aktualnie sytuacja jesli chodzi o tego typu przypadek
Co powinienem lub czego nie powinienem zrobić w takiej sytuacji
Czy fakt niezarejestrowania akcji do tej pory dziala na moją niekorzyść?
Proszę o pomoc w uzyskaniu informacji na ten temat gdyż nigdzie w.sieci nie potrafiłem znaleźć nic na ten temat
Dziękuję i pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORBIS 0,00% 114,00 2020-01-27 09:45:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.