Zarlo żarło i zdechło ..... to co dzieje sie w Turcji odbija sie na naszej gieldce..... a co za tym idzie na Bos ..... także chyba dalszy zjazd wig i naszej giełdy ..... wracamy do spadków po lekkiej podbitce i tyle w temacie .... tak czy inaczej przyszłość dla bosia jest Ok ale jeszcze nie teraz a cenę za akcje 12-16zl zobaczymy na pewno tylko musi to poczekać pozdrawiam