Od momentu pojawienia się Tariko w spółce cedc dzieja sie bardzo dziwne rzeczy na poczatku pojawił się jako dobry wójek z walizką pieniedzy który uratuje spółkę, uwierzyło mu wielu bardzo uwierzyła mu starsza pani w swojej naiwnosci i inni wydawać by sie mogło, że Tariko uratuje Cedc. Tymczasem ten osobnik w sosób perfidny i przemyslany najpierw został głównym akcjonariuszem Cedc potem dostał sie do jej zarządu pozorując chęć pomocy, plany naprawcze z których potem się wycofywał znajdując nagle niejasnosci w raportach w poprzednich lat tak jakby to miało jakieś znaczenie, ale pretekstem już mogło być
Pojawiją się odpisy na utratę wartosci firmy wyceny obligacji spadają a pan Tariko zamiast pomagać spółce szkodzi jej w tym czasie skupując obligacje z rynku po coraz to nizszych nominałach
Dzis już można stwierdzić z pewnościa ze Tariko to koń trojański który pojawił sie w Cedc by ją zniszczyć
Jak widać plan się udał
Wszystko prowadzi do likwidacji Cedc i przejęcia firmy przez wierzycieli za długi a posiadaczem obligacji jest TARIKO i jego zaprzyjaznione podmioty Alfa i trzeba być bardzo naiwnym by uwierzyć, że mając poparcie 95% obligacji nie wiedział o tym że potrzeba mu 3% wiecej