Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,98 zł , zmiana od tamtej pory: 63,42%

Nie warto się pozbywać

Zgłoś do moderatora
Trzymam ten papier od wielu lat. Plan był taki, żeby wyjść po 3 zł, żeby wyjść na swoje. I wiecie co? Po ostatnich wzrostach zorientowałem się, że nie warto sprzedawać. Czasy są niepewne, a NTT się nie ogląda na innych, na trendy, na hossę i bessę, na daytraderów... NTT robi swoje. Co roku wypłaca ładną dywidendę i spokojnie pracują u podstaw. Więc ostatecznie zamiast sprzedawać - będę to trzymał jako bezpieczną inwestycję długoterminową z bonusem w postaci corocznej dywidendy. Lepsze to, niż przegrać wszystko, gdy prędzej czy później wszystkie "wschodzące gwiazdy" GPW tąpną...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NTTSYSTEM 1,46% 4,87 2022-05-23 16:34:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.