Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  53,20 zł , zmiana od tamtej pory: 69,55%

Nie kupili tyle ile chcieli, nie mają 66%. Co dalej?

Zgłoś do moderatora
jakie wg Was są możliwe scenariusze w tej sytuacji?

1. To co zebrali im wystarczy i na chwile obecna nie będą już wzywać i kupować w kolejnym wezwaniu?
2.Wezwą poraz kolejny z nowa cena?

Przejrzałem przepisy i warunki wezwania. Nie znalzałem w nich żadnych informacji o obowiązkach akcjonariusza ktory nie soiagnał 66% w wezwaniu ale moze ktos wie wiecej i podpowie.
  • Nie kupili tyle ile chcieli, nie mają 66%. Co dalej? Autor: ~polo

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PBKM 0,22% 90,20 2021-12-20 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.