Komentarze z forum z dnia wypowiedzenia umowy. Clue sprawy!
"no no muszę powiedzieć że zagranie Enei z wypowiedzeniem umowy - to prawdziwy majstersztyk, piękna zagrywka pod zbicie ceny pod przejęcie"
"Może i piękna, ale tak działa mafia i środowiska kryminalne, a nie spółki w których de facto rządzi rzekomo demokratycznie wybrana legalna władza europejskiego państwa.
Wstyd taki, że aż szkoda to komentować.
Podsumowując, rząd PO zadziałał jak Amber Gold i politycznymi decyzjami i przekrętami zbił kapitalizację spółki z WIG20 o prawie 80% w ciągu kilku miesięcy.
Zastanów się czy to jest rzeczywiście powód do radości i do podziwu czy raczej do strachu przed takimi bandytami decydującymi o bycie polskich obywateli i polskiego państwa. To nie jest już kwestia drobnych machlojek i politycznych myków, a złodziejstwa czystej wody., na którym stracą oszczędności polscy obywatele i emeryci, których po raz drugi ograbiono z pieniędzy z OFE - najpierw umorzono część obligacyjną całkowicie bezprawnie, a teraz następuje kradzież części akcyjnej ze spółek, w których OFE mają najwięcej pieniędzy emerytów ulokowanych. I to wszystko dzieje się na politycznie ustawiane zlecenia władzy, która może decydować o wszystkim i wyciska z ludzi ich oszczędności jak cytrynę."