Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,01 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Najlepsza inwestycja 2021 r.

Zgłoś do moderatora
Cze wiesz że , będą budować trzy Elektrownie Atomowe , wykonawcą będzie Polimex oczywiście ze specjalistami z USA możliwa współpraca z Rafako. Koszt takiej inwestycji to kwota między 80 a 120 Mld. zł. Rozłożona na 20 lat po 4 Mld. rocznie. Wczoraj ukazało się info. W TVP info. o godż. 9.45 . Pierwsza powstanie na Pomorzu , Druga okolice Bełchatowa i Trzecia okolice Połtna . Decyzja już zapadła i dokumenty zostały podpisane.Trwają jeszcze rozmowy i ustalanie szczegułów .Brani są jeszcze pod uwagę Koreańczycy.
Wkrótce cena poszybuje do 200 -300 zł. Za akcję. Polimexu

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGOPLD 0,00% 0,01 2014-03-10 15:09:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.