Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,91 zł , zmiana od tamtej pory: 80,10%

Musi zejść do 0.50

Zgłoś do moderatora
Witajcie.

2 lata temu ostrzegałem was przed zjazdem na tym walorze i trupami w szafie. Miałem rację, spółka spadła do 1.50 w najgorszym momencie, a trupem w szafie okazało się ograniczenie działalności do budowania domków w Nadarzynie, spadek przychodów i przejadanie majątku.

Zabrakło tu jednak spadku do 0.5. Bez tego walor nie pójdzie wyżej.

Na tym walorze siedzi za dużo załadowanych pod korek, którzy ani nie kupują ani nie sprzedają. Płynności nie ma.

Opcje są dwie. Pierwsza to wywalenie akcji w lewo przez longtermowcow. Przy 0.50 powinien pojawić się kapitał spekulacyjny i grube jazdy. W drugą stronę mógłby pociągnąć jazdę nawet do 4 złotych.

Druga opcja to odebranie akcji leszczom mającym 5-10k waloru i uzbieranie na porozumienie akcjonariuszy przez tych, co mają po 100k i więcej akcji. W tym celu musicie wywołać sztuczną zwale i odbierać od spanikowanych z lewej. Już raz próbowaliście zrobić porozumienie i nie wyszło. Trzeba uzbierać więcej akcji poniżej złotówki, najlepiej tak z 10%, jak Value FIZ się dołączy, to będzie ponad 20%. Sam zacznę zbierać koło 1 zł, mam 200k przeznaczone na ten walor. Jak już nazbieram akcji, dołączę się do porozumienia.

Aby rozpocząć spadki, musicie wystarczyć najmniejszych akcjonariuszy.

Proponuję rozpocząć proces straszenia w poniedziałek od wystawienia batonow 100k akcji i większych po 2 złote. Wystraszeni zaczną walić w lewo swoje 5k akcji, które zbierzecie do koszyków. Czasem trzeba będzie sypnac w lewo, by ładnie zbić kurs. Można też straszyć porannym TKO na poziomie 5 groszy.

W poniedziałek rozpoczynamy odleszczanie waloru i zbieranie akcji!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TRITON 0,00% 3,44 2021-12-02 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.