Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,05 zł , zmiana od tamtej pory: 76,10%

Re: Musi zejść do 0.50

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-06-16 o godz. 11:52 ~jack napisał(a):
> A ja dokupuję, w każdym tygodniu dobieram po 1.5-2k tych cenach. Jak zleci na 1.5 to będę zbierał po 3k tygodniowo.
>
> Na potwierdzenie tego co mam wystawiam zebrane akcje na poziomie 5.5
>
> Chętnie dołączę do jakiegoś porozumienia jakby takie chciało się zawiązać. To może wszyscy wystawmy akcje na 6 pln i policzmy ilu nas jest w sensie akcji. Wtedy zobaczymy czy jest sens porozumienia.
>
> Obserwuję tę spółkę, bilans i wychodzi mi, że główni pójdą po spółkę i tutaj może być spokojnie 4 PLN a i tak będzie tanio.
>

Jakoś nie widać tych akcji po 5,5...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TRITON 0,28% 3,61 2021-05-18 15:14:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.