Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,05 zł , zmiana od tamtej pory: 76,10%

Re: Musi zejść do 0.50

Zgłoś do moderatora
A ja dokupuję, w każdym tygodniu dobieram po 1.5-2k tych cenach. Jak zleci na 1.5 to będę zbierał po 3k tygodniowo.

Na potwierdzenie tego co mam wystawiam zebrane akcje na poziomie 5.5

Chętnie dołączę do jakiegoś porozumienia jakby takie chciało się zawiązać. To może wszyscy wystawmy akcje na 6 pln i policzmy ilu nas jest w sensie akcji. Wtedy zobaczymy czy jest sens porozumienia.

Obserwuję tę spółkę, bilans i wychodzi mi, że główni pójdą po spółkę i tutaj może być spokojnie 4 PLN a i tak będzie tanio.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TRITON 0,28% 3,61 2021-05-18 15:14:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.