Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,34 zł , zmiana od tamtej pory: -78,11%

Murapol na giełdę?

Zgłoś do moderatora
Murapol - główny akcjonariusz Awbud informuje, że te ostatnie zmiany w zarządzie (odwołanie MS, NI prezesem i IS do zarządu) to wynikają z tego, że Murapol planuje IPO, wejście na giełdę. Wystarczy zajrzeć do historii spółki Murapol. Drodzy Państwo, Murapol planował wejście na giełdę prawie od zawsze, co roku zapowiadał wejście na giełdę, tylko przez lata mu się nie udawało. Stąd między innymi pomysł z zakupem giełdowej spółki Variant S.A. przez Murapol (była wtedy własnością mm.in. dwóch akcjonariuszy Murapol) i przemianowanie jej na Abadon Real Estate i ogłoszenie, że "grupa Murapol" jest na giełdzie. To właśnie Abadon Real Estate miał być spełnieniem marzeń Murapol o byciu na giełdzie. Dlatego teraz nie wierzę w te ich nowe plany ani w uzasadnienie zmian.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AWBUD 0,00% 0,95 2020-09-09 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.