Przejrzalem spolke na wylot wyniki finansowe i rzeczywiscie bardzo fajnie to wyglada. Nie jest to kolejna wydmuszka tylko realny biznes zarabiajacy na siebie. Ile to juz smieci gielda wpuszczala na NC? Kto kupil wczoraj akcje powinnien trzymac je dosyc dlugo bo tutaj powinien byc duzy zysk.