Ciezko powiedziec wiesz moze glowny wlasciciel dogadal sie z jakims inwestorem ze zalatwi mu robote jakies wejscia gdzies a w zamian dostanie tanie akcje i bedzie akcjonariuszem. Nie wiem ciezko powiedziec nie znam sie na tym, sa to tylko moje takie przemyslenia