Bardzo możliwe bo cena emisyjna to śmiech, a branża bardzo ciekawa i co ważne dochodowa. Pomysł na biznes bardzo dobry, tabor transportowy zróżnicowany wiec i sezonowość nie jest duża bolączka. Ciągniki siodłowe w perspektywie budowy jedwabnego szlaku czy hds-y w ciagle goracej branży budowlanej.