Forum Giełda +Dodaj wątek

możliwości powrotu na ścieżkę układową

Zgłoś do moderatora


cytat
<<< Szymczyk przyznaje, że ryzyko zamiany formy upadłości z układowej na likwidacyjną istnieje zawsze. Dlatego działalność operacyjna zostanie zabezpieczona w EPK, żeby firma mogła ją kontynuować. - Nawet gdyby do tego doszło, to i tak będziemy potem rozważać możliwości powrotu na ścieżkę układową.>>>>

http://www.parkiet.com/artykul/1330605.html

popatrzcie np na mediatel

pare dni temu 25 gr a dziś 1 zł

300% w kilka dni

kto zaryzykował

fota

30 gr --poszła na 2 zł wczoraj w kilka dni ok 650%

kto nie ryzykuje szampamna nie pije

jest ryzyko -- jest zabawa

maja osiedle ok 220 mieszkań

nie zapisał się tytuł --

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGOPLD 0,00% 0,01 2014-03-10 15:09:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.