Przecież jakby wywalali to by kurs zwalili na -30% a nie -1,42% Przemieliło się 1155406 szt. akcji.
Po 1,64 poszło 36 tyś akcji 60 tyś zł
Po 1,56 poszło 20 tyś akcji 31 tyś zł
itd.
To co leszcze brały na górce?
Gdzie są te akcje z dziś i z poprzedniego tygodnia 3430835 szt.?