Jak to zobaczą to znowu jakieś info wymyślą żeby ludzi nastraszyć. Albo stworzą portal z dłużnikami... HAHAHA!!!!
Musi komuś bardzo zależeć na tych akcjach skoro aż tak się upodlił?
Będzie wyskok a w tym wyskoku będzie uczestniczyła tylko garstka.
Czekać tylko na raport 4 Q 2016 !!
Wtedy już nie będzie nikt oferował swoich akcji po 16 gr tylko po 80 gr
Ja się już zatankowałem pod korek. Czekam na start :D