Nikt tu się nie spodziewa nawet cienia złego scenariusza?
Obudźcie się ludzie! Przestańcie się oszukiwać. Nie czekajcie na więcej bo więcej nie będzie. Teraz zarobi najwięcej ten kto ucieknie jako pierwszy. Reszta jest na straconych pozycjach, a kurs nie wróci tak szybko z poziomu 10 gr do 1 zł..
Po co ryzykować? Pazerny zawsze traci dwa razy, złota zasada.