Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Moi Ukochani Pisowcy - za Pegasusa extra odszkodowanie!

Zgłoś do moderatora
Skoro nagrywaliście rozmowy pomiędzy adwokatem R. Giertychem a głównym akcjonariuszem Idei... Oj, Moi Ukochani Pisowcy - Wy się już do śmierci nie wypłacicie!
Na początku poprzez wywłaszczanie mnie z akcji oraz celowe działanie niszczące mój majątek jeszcze przed resolution mnie potwornie zdenerwowaliście - ale ja jak Matka Teresa już dawno Wam przebaczyłem! No, jeszcze tylko wypłacicie za akcje min. 10 zł odszkodowania a najlepiej 20 zł - wtedy nawet sam osobiście się za Was pomodlę, żeby Bóg Wam odpuścił grzechy i nie karał zbyt mocno za życie doczesne!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.