Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Moi Ukochani Pisowcy - wskaże Wam Winnych

Zgłoś do moderatora
To nie szef BFG czy KNF jest winny - oni jedynie wykonywali polecenia powiedzmy Rady Nadzorczej.
To jest moja opinia - i zgodnie z konstytucją RP mam do niej prawo!
Mogą mnie oskarżyć o zniesławienie - ale mam to gdzieś, uważam, że interes 100 tys. Polaków jest ważniejszy.
I podam nazwiska - w mojej opinii było to celowe działanie Pana Glapińskiego i Pana Morawieckiego.

Bardzo mi zaimponował Pan Pruski - również Pan Marian Banaś należy do bohaterów Polski - ja jestem patriotą i mam swoje wartości - i na to co się dzieje - się nie godzę!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.