Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Moi Ukochani Pisowcy - temat Idei to niekończąca się opowieść

Zgłoś do moderatora
Dla mnie się nigdy to nie skończy - to coś więcej niż tylko marne pieniądze. To kwestia zaufania właścicieli spółek ( nie tylko tych notowanych na GPW ) do instytucji państwowych, do struktur państwowych. A jeśli te instytucje nie przestrzegają przepisów prawa - warto nawet poświęcić część życia, żeby również prawnie wykazać to i dać im nauczkę na przyszłość - w pewnym sensie to też postawa patriotyczna, naprawianie skorumpowanego systemu czy też jego złych elementów i dodająca jakiś element wartości dodanej do PKB Polski mam nadzieję. A propos popieram Pana Banasia - robi obecnie naprawdę dobrą robotę.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.