Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Moi Ukochani Pisowcy! Jak tam się czuje Słońce Narodu?

Zgłoś do moderatora
Myślę, że dobrze - wszak się pozbył porządnego człowieka, dobrze i rzetelnie wykonującego swoje obowiązki jako RPO. A WSA chciał ode mnie 5 egzamplarzy skargi - być może jeden był dla tego porządnego człowieka, gdyż sam wystąpiłem o interwencję w sprawie prawie 100 tys. oszukanych Polaków i bezprawnego przejęcia Idei!

Moi Kochani Pisowcy! A jak tam Wasz Główny Skarbmistrz? Nadąża z dodrukiem pieniędzy? Chyba tak, bo inflacja już miesiąc do miesiąca roku poprzedniego powyżej 4 %.

Niech Żyje Wiecznie Nasze Słońce Narodu!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.