Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Moi Kochani Pisowcy !

Zgłoś do moderatora
Ja już chyba Was aż do śmierci nie opuszczę!
I będę pisał prawdę o tej złej decyzji BFG, aż zrozumiecie, że to co się stało - było złe a nawet bardzo złe! KNF i BFG miały tyle innych instrumentów natomiast podjęto decyzję polityczną o nacjonalizacji Idei już pewnie w 2018 roku.
WSA dostał już wszystkie skargi ( piszą, że około 600, w tym zbiorowe ) i mam nadzieję, że podejmie właściwą decyzję!
Z tego artykułu:
https://law24.pl/4759-klienci-getback-wszedzie

wynika, że wyrok WSA będzie pod koniec czerwca.

Pewnie się denerwujecie, Moi Kochani Pisowcy, że wyrok może być nie po Waszej myśli... Ja jednak wierzę w sprawiedliwość - zobaczymy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00