Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,10 zł , zmiana od tamtej pory: 303,32%
Ciekawe czy Newag jest zainteresowany ? Juz kiedys poruszałem ten wątek przy okazji inwestycji w spalarnie że to byłoby lepsze spożytkowanie gotówki przez Newag. Projekt Novelo w zasadzie upadł i spółce chyba juz tylko zależy żeby osprzedać ten tramwaj dla Krakowa. Tramwaje Medertransu ciesza sie dobra opinią i spółka płynnie weszłaby w ten zaniedbany przez nia kawałek rynku

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NEWAG -0,47% 85,10 2025-09-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.