Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  29,34 zł , zmiana od tamtej pory: -34,56%

model biznesowy CDA

Zgłoś do moderatora
czy ktos jest mi w stanie przez inwestycja w CDA wyjasnic ich model bizesowy? zapoznalem sie z raportami, ich strona, oferta itp. Wyniki super, ale to co mnie zastawiw to prawdziwie powody dla ktorych uzytkownicy kupuja dostep premium - mam duze watpliwosci czy faktycznie chodzi o dostep do filmow premium (ich wybor choc duzy, jakosciow jest bardzo kiepski, glownie stare filmy, wiec porownanie z Netflixem czy HBO jest nieporozumieniem)? W ramach oferty premum oferuja dostep priorytetowy do streama oraz brak reklam i moze o to faktycznie chodzi, tj. by szybko miec dostep do "ciemnej" strony, tj. wciaz bardzo duzej bazy nielegalnych filmow. Nie wiem tego, po prostu pytam. Czy widzieliscie by spolka publikowala informacje jaka czesc ruchu na stronie jest generowana w czesci premium (tj. uzytkownicy ogladaja content niedostepny dla innych), a jaka to jest ruch w postaci watpliwych pod katem praw autorskich tresci? Przed zakupem akcji chcialbym miec pewnosc, iz kupuje legalnie dzialajaca firme, a nie ladnie ubrana w pozory legalnej dzialalnosci wydmuszke. Chetnie poznam zdanie innych w temacie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDA 1,05% 19,20 2023-02-06 15:59:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.