Kurs z 50 zeta zleciał na 12 i to jest sprawka jakiegoś forumowicza?
Zarząd w tym czasie produkował skróty myślowe , niespełniające się infa , zyski maleją ,(, a właściwie po ostatnim raporcie można stwierdzić ich brak ) , rozwodnienie akcji było i będzie .....
Wiecie gdzie byłby kurs gdyby nie pisał garbaty ? W tym samym miejscu , czyli na kazaskich stepach w latrynie albo w toi toiu.
Złóżcie jeszcze doniesienie na Bakuna i Gabrysię od 84 złotych :)