Dnia 2017-05-03 o godz. 11:31 ~jas napisał(a):
> Nie tylko mk garbage robi dobrą robotę uświadamiającą naiwnych. Kilku forumowiczów wytrwale walczy, by nie wszyscy topili sie w odmętach labrygi, by mieli czyste a nie brązowe stopy, by ich gaciory lśniły w słońcu a nie ciągnęły za sobą woń metanu.
Ale nie można zapomnieć i o tobie jak dla mnie jesteś największym odkrywcą i propagatorem czystych gaci od czasu wynalezienia
nocnika:))