Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Miejcie nadzieję

Zgłoś do moderatora
Jak to pisał Asnyk:

Miejcie odwagę!... Nie tę jednodniową,
Co w rozpaczliwym przedsięwzięciu pryska,
Lecz tę, co wiecznie z podniesioną głową
Nie da się zepchnąć z swego stanowiska.

Ja na pewno będę działał - zgodnie z obowiązującym prawem, przynajmniej popsuję trochę zdrowia Pisowcom ( tak jak podstępnie mi i innym tysiącom poszkodowanych sporo zdrowia zabrali ).

Np. dobrze by było np. gdyby ta komisja europejska, która byłą informowana o przymusowej restrukturyzacji ( ale nie wyraziła formalnej zgody ) przez BFG poznała argumentację drugiej strony, np. mniejszościowego akcjonariusza. Prawda i tak wyjdzie na jaw -wcześniej czy później. Po nawet niekorzystnym wyroku WSA/NSA znajdę europejskie rozwiązanie. Tu w tej sprawie trzeba być niezłomnym.

Plusem tego umierającego forum jest to przynajmniej, że te złe emocje, które wadliwa decyzja BFG ( ja na 100 % jestem i zawsze będę przekonany, że decyzja jest wadliwa ) we mnie wzbudziła, można wyrzucić na zewnątrz - taka forma strajku jak strajk kobiet tylko trochę w innym rodzaju.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.