Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,32 zł , zmiana od tamtej pory: 257,81%

Miałem racje

Zgłoś do moderatora
Widzicie
Moje przewidywania okazały się trafne. Wyniki słabe. Polaczenie zawieszone. Wszystko oprocentowane i się wydłuży. Emisja wygląda że będzie może ponizej 25 groszy. Zarzad chyba poczeka aż kurs spadnie i utrzyma się na tym poziomie dłużej zeby uniknąć spraw sądowych o zbyt niska cenę emisyjna dla swoich.

Powoli chyba do wszystkich dociera że proces powrotu do złotówki może potrwać ponad dwa trzy lata a w międzyczasie zaliczymy 0.20

Wydaje mi się że zarząd zmęczony jest tymi ciągłymi procesami i być może rozważy upadłość ale to tylko teoretyczna możliwość bo chyba chcą walczyć jeszcze

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DRFINANCE -0,43% 1,15 2022-01-26 15:47:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.