Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,28 zł , zmiana od tamtej pory: 721,43%
XXX czemu tak plujesz jadem?
masz w tym jakiś interes?czy jest to "troska " o dobro inwestorów?
Jak wiesz że to jest przekręt to zgłoś na prokuraturę,bo to jest karalne( również niezgłoszenie jeśli taką wiedzę posiadasz)
A tak na marginesie jakie ty dyrdymały wypisujesz to aż się źle czlowiekowi robi
Pisz konstruktywnie,wtedy chętnie każdy ciebie przeczyta.
Wszędzie widzisz teorie spiskowe
Dużo utopiłeś na D24 ?
a tak na marginesie,spójrz w miarę obiektywnie na działania spólki
Jak by chłopaki chcieli zatopic spólkę ,to spłacali by zobowiażanie do Generali? 250 koła!!!???żeby mieć jakiś bonus???Puknij się w beret!!
Pomysl trochę ,weź antidotum ,bo sam się zatrujesz !!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DRFINANCE -7,26% 2,30 2025-11-07 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.