Forum Giełda +Dodaj wątek

mam kawałek

Zgłoś do moderatora
North Coast zainwestował w mleczarnię ok. 50 mln zł. Do tej pory przynosiła ona straty. Teraz zaczyna wychodzić na plus. – Dodatni wynik powinien pojawić się już w I kwartale, styczeń zamknęła na plusie – mówi wiceprezes.

North Coast jest dystrybutorem żywności importowanej. Sama spółka 2011 rok zamknęła niewielkim zyskiem, ale wynik skonsolidowany będzie ujemny. Zarząd obiecuje, że najgorszy okres grupa ma już za sobą. – W tym roku wzrost sprzedaży (w 2011 r. wyniosła ok. 180 mln zł – red.) będzie dwucyfrowy, a grupa będzie mieć zysk – deklaruje wiceprezes. Po wynikach za IV kwartał zarząd zamierza opublikować prognozy finansowe.

Coraz więcej w wynikach grupy waży Latteria. – Już w tym roku mleczarnia przerośnie North Coast pod względem sprzedaży. Myślę, że docelowo może generować nawet 250 mln zł rocznych obrotów – szacuje Pezzolato.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NORTCOAST 0,00% 14,95 2020-09-29 16:35:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.