Forum Forex +Dodaj wątek
nie zartuj sobie takimi pytaniami
zawsze sa dwie mozliwosci a ty chcesz by ktos za raczke napisal ci kupuj juz lub za 2 tygodnie
przeciez to bylaby tylko wrozba
a na dodatek nikt nie wie po co na jak dlugo mozesz potrzymac ile chcesz zarobic
tu jest forex tu zarobek 1,5 grosza wystarczy by pozycje gasic z dobrym zyskiem