Forum Forex +Dodaj wątek

Re: USD/PLN bez przesady

Zgłoś do moderatora
POKI WSPARCIE NA KTORYM MOCNO ODBILI TRZYMA TJ NA 23FB I LINIA KANALIKA
tez trzyma to zadnego glebszego spadku niet
w maju agencja rating nam poprawi
jedynie to mocny ruch jesli juz pod fed 26kwietnia 
ale co zrobia wszyscy wiedza wiec mocnego ruchu tez nie bedzie
http://stooq.pl/q/a/?s=usdpln&i=60&u=14538390