Forum Forex +Dodaj wątek

Re: USD/PLN bez przesady

Zgłoś do moderatora
prosze nie zapominac ze nasz zloty jest w rejonie podwyzszonego ryzyka
wiec dopiero jakis mocny wyraznie ruch na eur/dol w gore dalby mozliwosc ataku na dno a narazie to tylko skubanie