Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  35,40 zł , zmiana od tamtej pory: -3,11%

Ładnie dajecie się robić na tej bananowej zamiast się zjednoczyć !!!

Zgłoś do moderatora
Jw
Na teraz zakup 35,10 i 35 na K prawie 3000 akcji i zablokowana góra na 37 zł 1700 akcji na S. Gdyby na jakiejkolwiek spółce na bananowej mali zjednoczyli się to tych ....... oskubaliby z kasy, a tak to te ............ skubią małych !!! No ale każdy wie, że polak to ........ !!! Porażka co za naród !!!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ENTER 1,78% 34,30 2021-10-15 17:00:00