Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  39,00 zł , zmiana od tamtej pory: -14,87%

Re: Ładnie dajecie się robić na tej bananowej zamiast się zjednoczyć !!!

Zgłoś do moderatora
Kto oddaje czy wy nie widzicie, że na siłę ktoś odbiera akcje i rozstawił się od 39,60 do 41 zł w czterech pozycjach po tysiąc kilka akcji, żeby przy ewentualnym inwestorze zdążył wycofać zlecenia lub zatrzymać wzrost , a resztę to co zbiera wystawił na 177 zł i już tego jest ponad 14 626 akcji !!!

Leszcze przescigają się kto odda taniej, a cierpliwi sprzedadzą w tym roku za cenę trzycyfrową

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENTER 0,00% 33,20 2021-10-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.