Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,05 zł , zmiana od tamtej pory: 106,64%
nastapila lekka korekta kurs fandy podpily cene przed publikacja raportu za 2019r aby mialo z czego jeszcze bardziej spadac.Oj bedzie sie dzialo czytaj. lecimy w dol chyba wystarczy

  • kurs Autor: ~rogula
  • Re: kurs Autor: ~Przemo
  • Re: kurs Autor: ~san
  • Re: kurs Autor: rausman
  • Re: kurs Autor: ~Doradca

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SANOK 0,00% 24,90 2021-09-27 16:41:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.