Dałeś filtr na gry, wydaje się to sensowne ale przy innych filtrach również pokazuje wyniki. Nie wiadomo do końca na czym polega ten filtr (możesz sobie nawet w "Gry" robić podfiltry). Wydaje mi się ze lepszym jest jednak "Wszystko" i "Bee simulator" powinno być w cudzysłowie bo inaczej dolicza Bee Swarm Simulator. Wtedy Bee maks piku ma już tylko w ok. 1/3 piku dla Chernobylite.
Ważne są też regiony, gdzie największa aktywność, dla Chernobylite oprócz Polski jest to głownie Ukraina, Węgry i Rosja z wiadomych powodów ale zysk z gry jest tam dużo mniejszy. Dla Bee główne regiony już wyglądają lepiej, Francja, Stany Kanada, Norwegia itd.