a ja uwazam, ze piszesz glupoty, zeby taniej kupic...
Kupilem sobie i gralem lacznie 2h, nie przeszedlem gry ( moze kolo 30% )
Kupilem siostrzenicom w prezencie, graja chetnie na dzielonym ekranie ze soba i rodzicami
Sprzedaje sie calkiem niezle, szczegolnie za granica - brak pudelek i wprowadzenie karty prezentowej z kluczem cyfrowym o czyms swiadczy
Poczekam spokojnie na informacje ze spolki w nastepnym roku, na IPO Ovid, na nowa gre, na premiere Bee na steam etc.