Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  43,99 zł , zmiana od tamtej pory: -40,44%

Ktoś wie jak Oni chcą osiągnąć taki wynik do 2021r.

Zgłoś do moderatora
Przychody na poziomie 1,2mld euro ! Co Oni kopalnie złota otworzyli, czy jak. Przecież 2016 przychody wyniosły niecały 1mld zł, 2015 zakończyli przychodami ok 350mln zł, to skąd na raz 1,2mld euro (4,8mld zł). Może to pomyłka w podanej walucie?
  • Ktoś wie jak Oni chcą osiągnąć taki wynik do 2021r. Autor: ~Skip

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PFLEIDER -0,38% 26,20 2019-09-13 11:06:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.