Tu gra jest o grubą kasę, taki wykres musieli planować od początku od spadku z 6zł na 5gr. To nie jest byle jaki wykres. Jestem 8 lat na giełdzie i to nie jest byle jaki wykres a wiadomo że kurs dużo urośnie przy dobrym wykresie. Spójrzcie na ten układ wykresu- to jest coś pięknego